Fethiye Körfezi'ni Korumak İçin Sen de Destek Ver!

Can çekişen Fethiye Körfezi'nde Muçev 174 bin metrekare alanı kaplayacak 300 yat kapasiteli marina yapıyor. (Daha Fazla Bilgi için Tıklayın. ) Artık dayanma gücü kalmamış körfezimizi ve kentimizi korumalıyız.

İlgili Kurum ve Kuruluşlara dilekçe göndererek, change.org'da destek vererek veya Cimer'e şikayet ederek sen de destek olabilirsin.

İlgili Kurum ve Kuruluşlara E-Posta Göndererek Destek Ver

Avukat arkadaşlarımız ilgili kurumlara itiraz edebileceğiniz dilekçe örneği hazırladılar. Korfez-Dilekce.docx ). Bu dilekçeyi alttaki eposta adreslerine email atabilirsin. Ya da online olarak alttaki linkden şikayet edebilirsin. Bulunduğun yerdeki il müdürlüğüne elden dilekçe olarak da verebilirsin.

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü mugla@csb.gov.tr
ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü cedid@csb.gov.tr
Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü tabiat@csb.gov.tr

Şikayet Et

Cimer'e Şikayet Et

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına, Bakanlığın almış olduğu kararı şikayet edebilirsin. Alttaki dökümanın içindeki bilgileri kopyala ve Cimer'de ki ekrana yapıştır.

Korfez-cimer-dilekce.pdf.

Alttaki linke tıklayarak Cimer'e elektronik ortamda şikayetini bulunabilirsin.

Cimer'e Şikayet Et

Change.org Kampanyamıza Destek Ver

Yeterince imza toplayarak yetkililere Körfezin korunmasını istediğimizi gösterebiliriz. Haydi sende kampanyamızı imzala, sesimizi hep beraber duyuralım

Kampanyaya Git

Sosyal Medyada Destek Ver

Körfezin korunması için verdiğimiz mücadele ile ilgili güncel paylaşımlarımızı paylaşarak sesimizi yükseltmemize yardım et.