FETDER 7. OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Genel kurul toplantısında bir araya gelen Fetderliler ile birlikte hem geçmiş dönemlerde dernek olarak yaptıklarımızı hem de ileriye dönük planlarımızı konuştuk. Uzunca bir süredir sürdürdüğümüz “Ekoloji Sohbetleri” toplantılarına devam etme kararı aldık. Ayrıca dernek üyelerimizin birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı yakalayacakları etkinlikler planlamaya karar verdik.

Seçimli olarak gerçekleşen 7. Olağan Genel Kurulumuz ’da ayrıca yeni yönetim ve denetleme kurulu üyelerimizi belirledik. Son genel kurulumuzla belirlediğimiz yönetim kurulu Ulaş KİPER, Eylem AKÖZLÜ, Görkem GÖKTAŞ, Bora SARICA ve Gözde HOŞAFCI’dan oluşurken, denetleme kurulu; Çiğdem ÖZEL, Yeşim DURSUN ve Filiz ALMALI’dan oluştu.

Geçmiş dönemde görev alan ve olağan genel kurulda yerlerini yeni arkadaşlarımıza bırakan Fetderliler’in varlığı bize güç veriyor. Her birine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız. Dünyaya bakışımızın belirleyici unsurlarından olan gönüllük, hiyerarşisiz iş yürütme şekli ve yatay örgütlenme biçimini itinayla koruyarak, yeni üyelerin katılımı ile Fethiye’nin ekoloji sorunlarına daha güçlü biçimde eğildiğimiz bir dönem olması dileği ile yeni oluşturduğumuz ekibimizle ve hep beraber çalışmaya devam edeceğiz.