FETHİYE KENT KONSEYİ SEÇİMLERİ YAPILDI

     Uzun yıllar atıl kalan ve aktif olarak sivil toplum kuruluşlarının katılımın düşük olduğu Fethiye Kent Konseyi için Fethiye Belediye'since yapılan davet sonucunda çok sayıda yerel dernek, oda ve siyasi partilerin katılımıyla gerçekleşen seçimde, Fethiye Ekolojik Yaşam Derneği'ni Emre Karabacak temsil etti.

    Yoğun katılımla gerçekleşen seçimlerde önümüzdeki dönemde konsey başkanlığı'nı Gül Bahar Edik Kayhan  yürütecek. Kendisine başarılar diliyoruz.

     Ayrıca gün içinde yapılan ikinci bir seçim ile yürütme kurulu belirlenmiş oldu. Buna göre yürütme kurulunu oluşturan yeni ekip ise şu şekilde; Çiğdem Özel (Fethiye Mimarlar Odası Temsilciliği), Bora Sarıca (Muğla Barosu), Mete Ay (Çalış-Der), Birol Keski (Şehir Plancıları Odası), Emre Karabacak (Fethiye Ekolojik Yaşam Derneği), Mustafa Argın (Fetav), Onur Ugan (Göcek Kültür ve Turizm derneği), Özkan Torunoğulları (Beşiktaş Taraftarlar Derneği), Çağatay Aras (Paspatur Yaşam Derneği), Cihan Ünal (Fethiye Fenerbahçeliler Derneği), Ergin Erçetin (Jeolojik Mühendisler Odası), Okşan Palabıyıkoğlu Aksay (Kadın Dayanışma), Kerem Özdemir (Veteriner Hekimler Odası).